#BAHAR DÖNEMİ OYUN GRUBUMUZ

yoga-blogger-oyun-anne-derin-2-yaşında-derinanne-derinüstün-derin2yaşında-doğumgünü-derinüstün-derinustun-bebek-işaretdili-bebekişaretdili

Çocuk Oyun ve İşaret Zamanı

Bebek İşaret dili, bebeklerimizin konuşmaya başlamadan önce iletişim kurmalarına yardım eder!

Konuşmaya başlamış çocuklarımızda da hem konuşmasına yardım eder, hem kelime dağarcığını artırır, hem de  ince motor gelişimine katkı sağlar.

2002 yılından beri devam eden programımız, 0-5 yaş arasındaki bebeklerin ve çocukların ilk 100 işaretini, şarkılarla, ritimle, duyusal aktiviteyle, hikayelerle, sanatla ve oyunla beraber çocuklara iletmeyi amaçlıyor.

Bebeğinize işaret dili öğreterek onların etrafındaki dünyanın zincirini kırıp, zihinlerini açmalarına başlangıç verebilirsiniz. 

Çocuğunuza işaret dili öğreterek de hem ikinci bir lisan öğretip zeka gelişimini artırırken ince motor gelişimini desteklersiniz, hemde sosyalleşip  beraber eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmiş olursunuz.

 

BÖLÜM  1: 

ÇOCUK OYUN VE İŞARET ZAMANI

(6 ay -5 yaş)

1 . bölüm oyun grubumuz olan "Çocuk Oyun ve İşaret Zamanı"  8 Ekim ' de Derin Anne Aktivite Merkezinde yapılacaktır.  Oyun Gruplarımız toplam 6 ders saatinden oluşmaktadır.  Hafta da 1 defa yapılacaktır. Derslerimize anne baba beraber katılabilir.

 

Derslere gelinemediği durumlarda önceden haber verildiği taktirde telafi hakkı mevcuttur. İkiz çocukları olanlardan, ikinci çocuk için 100 TL ek ücret alınır. 

 

İki çocuk getirmek isteyenlere de %50 indirim uygulanır.

 

Oyun gruplarımıza ön kayıt gerekiyor. Hadi vakit kaybetmeden kaydınızı yaptırın:)

Gün ve Saatler:

6 ay-18 ay  için Cuma 10:30 -11:30 yada  15:00 -16.00

18 ay- 2.5 yaş için Cumartesi 10:30 - 11:30

2.5 yaş - 5 yaş için  Cumartesi 15:00 -16:00

 

 

 

Ücretlerimiz:

Haftalık Atölye: 75 TL

6 ders paket program:400 TL 

 

 

Kayıt ve Bilgi:

 

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

YER:

Angora Evleri / Ümitköy / Ankara

 

 

oyun-DUYUSALOYUN-DUYUSAL-OYUN-aktivite-etkinlik-derin-2-yaşında-derinanne-derinüstün-derin2yaşında-doğumgünü-derinüstün-derinustun-bebek-işaretdili-bebekişaretdili 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile