Fit Anneler

 pusetli anneler

İlk Ders ÜCRETSİZDİR otomatik olarak sizin hesabınıza eklenir!!!

 

Fit Anneler, Pusetli Anneler, annelerin çocuklarıyla beraber yapabilecekleri bir fitness programıdır. Kondüsyonlu yürüyüş, kas çalışması ve tüm vücud çalışmalarını içerir. Egzersizler sırasında puset, egzersiz bandı kullanılır ve  mevcut ortamdan yararlanılır. Alanında uzman, özel olarak bu konuda eğitim görmüş  fitness eğitmenleri tarafından çalışma programımız hazırlanmıştır.

Fit Anneler eğitmenleri, anneler  onlar için özel olarak tasarlanmış fitnes programında eğitimini alırken, çocukla bağ kurmak ve onları eğlendirmek için pusetlerinde oturan çocuklara  şarkılar söyleyip aktiviteler yaptırır.

 

 

Özel bilgiler;
Gelirken yanınızda ne getirmelisiniz?

Kendinizden başka, bebeğiniz ve puset...  Teri kolay emen bir T-shirt ve rahat bir ayakkabı giymenizi öneriyoruz. Yerde yapıcağımız hareketler için  yanınızda  pike yada yoga matı getirmenizi istiyoruz. Dışarıda yapılan derslerimiz için sizin ve çocuğunuz için yanınızda şapka ve güneş kremi getirmeyi  ve ayrıca bebeğiniz acıkırsa diye yanınızda onun için atıştırmalık getirmeyi unutmayın!

Pusetli Anneler ne kadar sürüyor??

Derslerimiz her aşamadaki fitnes programı için tasarlanmıştır, Aksi belirtilmedikçe derslerimiz 1 saat sürmektedir. Derslerimiz genelde 5 dakika ısınmanın ardından  45 dakika pusetlerle yapılan tüm vücut çalışması içerir . Hızlı koşu yada yürüyüş, kardio  ve vücut çalışmalarını içeren istasyonlardan ve son olarakta  10 dakika genellikle esnemeden oluşur.

Çocuğu olmayan yada çocuğu büyümüş olanlarda gelebilir mi?

Elbette. Hatta çocuğu olmayanlar,  hamile  olanlar -doktorlarının izin vermeleriyle birlikte- yada henüz evlenmemiş olan bayanlarda katılabilir. Amacımız kadınların birbirine destek olması ve hayat yolunda uzun ve kalıcı dostluklar kurup, çocukları hayatlarına girdiği zamanda birbirlerinden destek alıp, mevcut bilgilerini paylaşmaları ve keyifli  bir ortam içinde spor yapmalarını sağlamak.

 

 Herhangi bir sorunuz olursa Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail atabilirsiniz.

 

 

 

 


ANNELERİN OYUN GRUBU

 Sizinle aynı zihin yapısına sahip annelerle arkadaşlık bağlarınızı kuvvetlendirirken bir yandan  da birbirinize önemli noktalar konusunda tavsiyeler verip, sıkıntılarınıza çözüm bulacaksınız. Bir yandan da  bol bol kahkaha atıp birbirinizden güç kazanacaksınız. Bu esnada spor yaparken çocuğunuzla beraber eğlenip, aynı zamanda da eğlenceli aktiviteler yapacaksınız.

 Destek ol. Bağ kur. Güçlen. Fark yarat.

Anne olarak biz anladık ki hayat, dengemizi bulmak, ruhumuzu ve düşüncelerimizi beslerken aynı zamanda vücudumuzda da dengeyi sağlamaktan ibarettir. Derslerimize katılarak sadece eğlenmiyeceksiniz , aynı zamanda çocuğunuzla oyun dolu aktiviteler yapacaksınız. Bu arada sizinle aynı düşünce yapısına sahip annelerle aranızdaki bağı kuvvetlendirecek ve yanlız olmadığınızı anlayıp , birbirinize kolay ve zor zamanlarınızda destek  olup, beraber attığınız kahkahanın sayısını artıracaksınız.

Üç önemli nokta;

1. Ücretsiz oyun grubu(haftada bir kere)

Amacımız çocuğunuz ve sizin aranızda anlamlı tecrübeler yaratmak.  

Amacımız anne ve çocuk arasında anlamlı  tecrübeler yaratmak. Anne ile onun moralini yükselten konuşmalar yaparken, çocuğunuzlada merakını gideren, yaratıcılığı artıran ve keşfetmelerine olanak sağlayan aktiviteler yapmak.

2.  Moms’ Nights Out -Days Out (ayda bir kere)

Bu tamamen annerelere özgü bir etkinliktir. 

Amaç annelerin yeniden  yetişkin sohbetlerine dönmelerine  olanak vermek ve nefes alıp,  mola vermelerini sağlamak.

 

Adres: Koru sitesi Park caddesi Dalkılıç parkı  Ümitköy Ankara

Gün/Saat:

Hafta içi gurubu  :Salı- Perşembe /9:30-10:30

Hafta sonu gurubu  : Cumartesi 9.30-10:30

Buluşma noktası: Çocuk parkı

 

 

Derse gelmeden önce ön kayıt yaptırmanızı istiyoruz. Gün ve saatimiz değişebilir. Fiyat bilgisi  ve kayıt için e-maillarınızı bekliyoruz.

 

Unutmayın İlk Ders Her Zaman Ücretsiz!!!

 

Eğlenceye var mısınız???

 

 

 

İletişim:

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

05335510337

instagram : @fit.n.mom

Facebook : @fit.anneler