#ANNELERLE CUPCAKE NEŞESİ

cupcakE-ANNE-BEBEK-TUBAUSTUN-DERİNANNE

Sevgililer günü temalı annelerle cupcake  kursumuzu çikolata ve fransız müziği eşliğinde Dlishcupcake'de yaptık. İnanılmaz güzel bir ortamdı. Dlish cupcake'i  tercih sebeblerimden biride buydu. Bir diğeri de lezziz cupcake leri:)

 Önce çaylarımızı ve cupcakelerimizi yedik. Anne sohbetlerimize koyulduk. Çoğumuzun farklı yaş gruplarında çocukları vardı ve birbirimizden öğreniceğimiz bir çok şey. Eski arkadaşlarımız şöyle dursun, yeni arkadaşlarımı çok sevdim. Hayatımızdan her zaman yenilikleri eksik etmememiz gerektiğine inanıyorum. Yeni arkadaşlar, yeni sohbetler, yeni bilgiler  ve yeni dostluklar....Dün düzenlediğim bu organizasyon yeni dostlukların kurulmasında bahane oldu. 11:00'den 16:00 ya kadar kahkahalar eşliğinde sohbetlerimizi yapıp, kahvemizi içip, cupcake'in püf noktasını Dlish Cupcake 'in sahibi sevgili Selcan'dan öğrendik. İşin bir diğer güzel yanı onunda 8 aylık bebeği var, yani anne sohbetlerimiz Selcan'lada bütünlendi:)

 

 

 Baktık saat geçmiş hadi dedik bu güzel kokan lezetli cupcakeleri yapmaya geçelim. Katılan arkadaşlarımızdan bazılarının benim gibi cupcake deneyimi vardı,bazılarının yok. Ama zaten  burda öğrendiklerimiz çok farklıydı. Ben herzamanki gibi elimde not defterim püf noktalarını yazıcağım diye zevkle hazırlanmış masamıza oturdum. Ama birde gördüm ki  Sevgili Selcan zaten tüm notları bizim için yazıp masaya önceden koymuş. Bize de seyredip aklımıza takılan soruları sormak kaldı. Çok eğlendik. Ben zaten Derin'nin doğum günü hazırlıklarını yaparken çok eğlenmiştim. Hatta bir ara  bu işi mi yapsam diye düşünüp, sonra iş olarak olduğu zaman bu kadar zevkli olmuyacağını düşünüp vazgeçmiştim. Kimi rahatlamak için örgü örer kimi puzzele yapar, kimi yoga kimi de  mutfakta tatlı yemek . Cupcake kesiinlikle onlardan biri... O kadar keyif aldık ki en kısa zamanda kurabiye günü yapmaya karar verdik. Onu da burda duyurucağım, Siz derin annelerden de  aramıza katılan olursa çok memnun oluruz.)

cupcAKE-ANNE-BEBEK-TUBAUSTUN-DERİNANNE

Kursa katılan arkadaşlarıma burdan teşekkür etmek isterim, güzel sohbetlerini esirgemeyip geldiler ve keyifli bir pembe gün geçirdik. Ayrıca Dlish cupcake'in sahiplerinden Selcan'a  teşekkür etmek istiyorum; sıcacık ortamlarında  bizi ağırlayıp, cupcake sırlarını bizimle baylaştıkları için. Size bu kursta öğrendiğim cupcake tariflerini veremeyeceğim. Etik olmayacağını düşünüyorum. Merak edenleri bir dahaki sefer yapıcağım cupcake organizasyonuna beklerim.) Ama Derin'nin doğum günü için yaptığım cupcake tarifini ilgili yazımdan bulabilirsiniz.)

 

 

 

 

Biraz da güzel resimlerimizi sizinle paylaşayım.

 

 

 

 

 

 

 cupcAKE-ANNE-BEBEK-TUBAUSTUN-DERİNANNE

Kendinize iyi bakın, Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun:)

Sevgiler,

Tuba Üstün

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR