#YAZA VEDA ve SEZON AÇILIŞ PARTİMİZ

 

Güzel ve sıcak bir yazı geride bıraktık ve artık soğuk günler yaklaşıyor. Yaz boyunca oyun grubumuzdaki ailerle her ders  sonunda ufaklıklarımıza ve büyüklerimize havuz partisi verdik.

Ve işte güzel ve dolu dolu geçen bir yaz da bitti. 

Tüm gruplarımdaki ailelerle bir araya gelip  9 eylül Pazar günü Yaza veda ve Tanışma partisi gerçekleştirdik.  6 ay ile 5 yaş arasında farklı farklı ay ve yaşlarda çocukları olan derin ailelerim yan yana geldi, Fikirlerini, bilgilerini, kahkahalarını paylaştılar.

Çocuklarla beraber bir yere kahvaltıya yemeğe gitmek zor fikrinden yola çıktığım bu partide aileler keyifli bir şekilde sohbetlerini edip çaylarını yudumlarken, bebişlerde bir o yana bir bu yana koşturup durdular. Bundan daha  rahat nasıl olabilir :) Her zaman ailecek bir yerlere yemeğe giderken zorlanmıyor muyuz? Ya yemeği yiyip hemen kalkıyoruz yada birimiz oturuyor birimiz çocukla geziyor. Ne rahatlık kalıyor nede romantizim:) Böyle etkinlikleri sık sık yapacağız.) Çocuğumuzla beraber de eğlenebiliriz öyle değil mi:)

Katılamayan, tatile çıkan, çocuğu hasta olan ailelerim oldu ama onlar da bizimlelerdi. Katılan ve katılamayan tüm ailelerime teşekkür ediyorum. En kısa zamanda tekrarlamak üzere.

Sevgiler,

Tuba Üstün

 P.S.  : Neler yapmışız bir de onlara bakalım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekrar bir araya gelmek üzereeeee...

Sevgileeeer,

 

Tuba Üstün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR