#KEK KALIPLARINI DOLDURALIM

oyun-aktivite-etkinlik-derin-2-yaşında-derinanne-derinüstün-derin2yaşında-doğumgünü-derinüstün-derinustun-bebek-işaretdili-bebekişaretdili

 

Hem ince motor gelişimini destekleyen hemde size bolca vakit kazandıracak bir oyun. Ben mutfakta olduğum zaman  en çok bu oyunu oynatıyorum. Bende rahatça yemeğimi yapıyorum yada çalışmam gerekiyorsa rahat rahat çalışıyorum.

 

 
Bu oyunu her türlü baklagille yapabilirsiniz. Baklagilleri renklendirip yapabilirsiniz. Yada benim burda yaptığım gibi sadece mısırla yapabilirsiniz. Bazen de ben bu oyunu kahvaltılık mısır gevreğiyle oynatıyorum, Müsli’yi tercih ediyorum. Hem yiyiyor hemde oynuyor.)
 
 
 oyun-DUYUSALOYUN-DUYUSAL-OYUN-aktivite-etkinlik-derin-2-yaşında-derinanne-derinüstün-derin2yaşında-doğumgünü-derinüstün-derinustun-bebek-işaretdili-bebekişaretdili
 
Mısırı bir kaba doldurun içine de kaşık koyun. Yanına da cupcake kalıplarını yada cupcake tepsisini koyun. Bırakın çocuğunuz içlerini tek tek doldursun 18. aydan sonra bu oyunu dikkat durumuna göre oynayabilir.
 
İyi eğlenceler,
Tuba Üstün

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR