HAKKIMDA

Bebeğine kavuşmayı bekleyen heyecanlı bir anne olarak başladım bilgilerimi sizinle paylaşmaya. Gördümki bu güzellikleri ve edindiğim bilgileri anneler ve anne adaylarıyla paylaşmam lazım.

Orta Doğu Teknik Üniversitesinden aldığım Uçak Mühendisi  diplomamı şu an rafa kaldırdım. Onun yerine oğlumla daha çok vakit geçirmemi sağlayacak Amerikadan aldığım bebek işaret dili eğitmenliğimle hayatıma devam ediyorum. Oğlumun  gelişiminde faydalı bulduğum için bebek işaret dili öğrenmeye karar verim. Araştırmalarımdan gördüm ki bebek işaret dili çocukların IQ seviyesinde %12 artışa sebep oluyor. Bu gelişimi Derin'de de farkettim ve diğer ebeveynlere de bu güzel mutluluğu yaşatmak için bebek işaret dili eğitmeni oldum. Şimdi birçok aile ile güzel anılar biriktirip onlarında hayatlarında fark yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Her geçen gün büyüyen bir ailemiz var. Oyun grubumuza gelen ailelerden gelen dönüşümlerin güzelliğiyle mutluluğum her geçen gün daha da artıyor.

3 tane birbirinden tatlı köpeğim ve sevgi dolu bir ailem var.  Bebek yetiştirmenin tüm zorluklarına rağmen,  altıntop dedikleri doğruymuş:) Oğlumla beraber hayatı daha da farklı ve detaylı görmeye başladım. Onunla beraber araştırıp bir yüksek lisans tezide burda yazıyorum:))

Bloğumda Amerika'da doğum yapmak, bebek işaret dili, bebek ve çocukları nasıl daha güzel  ve  farkındalık sahibi olarak yetiştirebileceğimizi ve çocuklara dair edindiğim bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Yazılarımda yorumlarınızla birlikteliğimizi sağladığınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Bir ailemde burası:)

 

 

Sevgiler,

Tuba Üstün

 

İletişim:

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR